aynalı cam filmi

Aynalı Cam Filmi

Dışarıdan bakıldığından aynalı olarak görülen cam filmi pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilir. UV ışınlarının etkisini de azaltan aynalı cam filmi güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Uygulanan alanlarda içeriden bakıldığından dışarısının görülmesine imkan verdiği gibi dışarıdan içerisinin görülmesini önlemektedir.

Aynalı Cam Filmi Nedir?

Işık ve güneş ışınlarına karşı güvenli alanlar oluşturulmak istenildiğinde kullanılan cam filmi seçenekleri arasında yer almaktadır. Aynalı olması yüksek güneş ışığı ve UV ışınlarına karşı korunmak isteyenlerin tercihi olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle binalarda, evlerde ve dış cephe kaplamaları için kullanılmaktadır.

Aynalı Cam Filmi Kullanım Alanları Nelerdir?

Geniş kullanım alanına sahip olan cam filmi seçenekleri arasında aynalı cam filmi seçeneği de yer almaktadır. Yoğun güneşe maruz kalan alanlarda kullanımı yaygın olmaktadır. Dışarıdan içerinin görülmesini istemeyenlerinde kullanabileceği cam filmi seçeneğidir. Rezidans, plaza, kuaför, ofis, ev, işyerleri gibi kullanım alanlarında özellikler yaz aylarında güneşin etkisinden korunmak için kullanılırken aynı zamanda dışarıdan görülmemek içinde kullanılmaktadır.

Aynalı Cam Filminin Avantajları Nelerdir?

Binaların dış alanlarında kullanımı yaygın olan bu model cam filminin sağlamış olduğu pek çok farklı avantajı bulunmaktadır. Bunlar;

  • Dışarıdan gelen güneş ışığına karşı iç alanı korumaktadır.
  • UV ışınlarına karşı bina içini daha etkili şekilde korumaktadır.
  • Isıtma ve soğutma sistemine olan %50’lik etkisi ile de enerjiden tasarruf edilmesini sağlamaktadır.
  • Dışarıdan bakıldığından içerisinin görülmesini engellediği gibi içeriden dışarının rahatlıkla görülmesini sağlamaktadır.
  • Binaların dış cephe kaplamasında kullanılması şık bir görünüm ortaya koymaktadır.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Binanın dış alanına veya evlere taleplere göre yapılacak olan uygulamalarda birinci sınıf malzeme ile üretim yapmaktayız. Bu alanda profesyonel olarak yapılan çalışmalarımız ile daha kaliteli ve verimli sonuçlar elde etmenize yardımcı olunmaktadır. Talep ettiğiniz alanlar için yapılacak uygulamalarımızın her aşamasında itinalı çalışmalarımız ile başarılı sonuç alınmasını sağlamaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer alan aynalı cam filmi fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler bu durumda firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı ve güncel fiyat bilgilerine sahip olarak tercihlerini yapabilirler.

Buzlu Cam Filmi Sayfamızı Linke Tıklayarak Görebilirsiniz