folyo baskı,folyo baskı fiyatları,

Cam Folyo

Kolay uygulanabilir olan seçeneklerimiz arasında yer alan cam folyo cam üzerine uygulanan folyo baskı ile farklı şekillerde oluşturulmaktadır. Özel olarak yapmış olduğumuz üretimler sayesinde müşterilerimizin taleplerini en kaliteli şekilde karşılamak adına hizmet vermekteyiz. Farklı boyutlarda ve desenlerde yapılan üretimler ile cam alanları kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı seçenekler sunulmaktadır.

Cam Folyo Nedir?

Cam üzerine uygulanabilir olan bu ürünler iç mekanlarda oldukça kullanışlı seçimler olmaktadır. Birinci sınıf malzemeler ile yapılan üretim sayesinde daha dayanıklı ve kullanışlı seçimler yapılmasına imkan sağlamaktadır. Cam üzerine su ile uygulanan folyo için dijital baskı yapılması ile görsel olarak içerik konusunda özel seçenekler oluşturulduğundan camlara iç alandan uygulanarak bu sayede kaliteli sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır.

Cam Folyo Çeşitleri Nelerdir?

Baskı yapılarak hazırlandığından özellikle ev ve işyerlerinde cam bulunan bölgelerde kullanılabilir. Yapılacak olan baskıya göre farklı görsel ve renklerde hazırlanacağından her talebi karşılamak adına hizmet verilmektedir. firmamız cam folyo baskı konusunda son sistem donanımlı olarak hizmet verdiğinden her zaman yüksek kalitede sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Şeffaf veya renkli olarak hazırlanabilir.

Cam Folyo Kullanım Alanları

Geniş kullanım alanına sahip olan ürünümüzü cam üzerinde istediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dış alanlarda kullanımı için özellikle tercih edilecek olan modele göre ışığı içeri geçirmesi engellenebilir. Bu şekilde camlarda perde yerine kullanılabileceği gibi iş yerlerinde camlı bölmelerin daha şık görünmesi içinde kullanılabilir.

Cam Folyo Avantajları Nelerdir?

  • Uygulandığı alanın dışarıdan görülmesini engeller.
  • Kolay uygulanabilir olduğundan rahatlıkla istenilen alana uygulanabilir.
  • Farklı renk ve model seçenekleri bulunduğundan her alan için farklı seçimler ile şekillendirme yapılabilir.
  • Görsel olarak dekorasyona da yardımcı olduğundan etkili bir seçim olmaktadır.

Cam Folyo Fiyatları Nedir?

Cam üzerine uygulamak amacı ile PVC benzeri folyo üzerine baskı yapılarak hazırlanan cam folyo fiyatları konusunda sizlere bütçenize uygun seçenekler sunmaktayız. Kaliteli işçilik ile hazırlanan ürünlerimizi uzun süre kullanabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile yaptığımız çalışmalarımızın yanı sıra yılların tecrübesi de daha etkili çözümler ile hizmet vermemizi sağlamaktadır.