tabela tasarımı,tabela basımı,tabela hizmetleri,

Tabela

Farklı amaçlar için kullanımı yaygın olan tabela için firmamız kaliteli üretimleri ve usta işçiliği ile en iyi sonuçları almanız için çalışmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olduğundan özellikle yapılacak olan üretimlerde kullanım amacı ve talepler etkili olmaktadır. Daha çok dükkanların kendilerini göstermek ve müşterilerin bilgi almasını sağlamak amacı ile kullandığını bu ürünlerde yapılacak tasarımlar müşteri taleplerine göre şekillenmektedir.

Tabela Nedir?

Kullanım alanlarında göre şekillendirilen ve üzerinde detaylı olarak bilgilerin yer aldığı ürünlerdir. Üzerinde şirket bilgileri olduğu gibi farklı alanlarda kullanılması durumunda yapılacak olan belirtme işlemi için farklı bilgilerin yer alması ile de kullanılabilir. Birinci sınıf malzeme ile hazırlanması özellikle daha uzun süre kullanım için önemli olmaktadır. Bu şekilde daha kaliteli ve kullanışlı seçimler yapılmış olunur.

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Kullanılacak olan alana göre değişen çok sayıda çeşidi bulunmaktadır. Bu sayede tabela çeşitleri ile her alanda daha etkili kullanım için doğru seçimler yapılabilir.

  • Sokak isim tabelaları,
  • Yön bildirme tabelaları,
  • Işıklı tabelalar,
  • Kayan yazı tabelaları,
  • Işıksız tabelalar gibi çok sayıda farklı özelliklere sahip model seçeneği bulunmaktadır.

Tabela Kullanım Alanları

Dükkanlarda, bürolarda, reklam amaçlı, sokak isimleri için, yön belirtmek amacı ile oldukça sık kullanılan ve kullanım alanı geniş olan tabelaların kullanılacağı alana göre daha uzun süre kullanım için doğru malzemeler ile üretilmesi gerekir. Bu şekilde hem kaliteli hem de verimli kullanım imkanı elde edilebilir.

Tabela Avantajları Nelerdir?

  • Reklam yapmak için belli bir kesime hitap edilmesini sağlar.
  • Devamlı kullanım imkanı elde edilmesini sağladığından daha ekonomik bir seçim olmaktadır.
  • Geniş kullanım alanı da her talebe uygun seçeneklerin oluşmasını sağlamaktadır.
  • Şık tasarımlar ve ışıklı olması daha fazla dikkat çekmesini sağlar.

Tabela Fiyatları Nedir?

Tercih edilecek olan boyut ve özeliklere göre değişen tabela fiyatları konusunda firmamız sizlere en uygun seçenekler ile hizmet vermektedir. Daha düşük maliyetler ile tanıtım ya da reklam yaptırmak isteyenlerin tercih edebileceği seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak adına yılların tecrübesi ile hizmet vermekteyiz.