kumlama cam filmi,duşa kabin cam filmi,duşa kabin resmi,

Kumlama Cam Filmi

Yaygın kullanıma sahip olan ve firmamızın sunmuş olduğu seçeneklerin arasında yer alan cam filmi dekoratif modeller arasında yer almaktadır. Dışarıdan bakıldığından bulanık bir görüntü oluşmasını sağladığından iç kısmın görünmesini engellemektedir. Ayrıca güvenlik için sunduğumuz modellerimiz arasında da yer almaktadır.

Kumlama Cam Filmi Nedir?

Cam üzerine uygulanan ürün su ile kolayca yapıştırılmaktadır. Şeritli ve desenli olarak şirketlerin logolarını cama bastırmak amacı ile kullanılmaktadır. Kolay uygulanabilir olması sayesinde istenilen her cam üzerine kısa sürede yapıştırılarak bu şekilde kullanıma hazır olarak teslimatı yapılır. Firmamız bu alanda sizlere birinci sınıf malzemeler ile en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktadır.

Kumlama Cam Filmi Çeşitleri Nelerdir?

Şeritli ve desenli modelleri bulunan ürün için farklı taleplere göre üretim yapılmaktadır. Buzlu olarak da yapılacak üretimler ile bu şekilde dışarıdan bakıldığından içerisinin görmesi de önlenebilir. Şerit şeklinde yapılan üretim sayesinde istenilen alana kolayca uygulanan şık ve kaliteli sonuçlar alınmasını sağlayan bir modeldir.

Kumlama Cam Filmi Kullanım Alanları

Ofis, işyerleri, bölme gibi alanlarda firmaların logo veya şirket bilgilerini cama bastırmak amacı ile cam filmi olarak kullanılmaktadır. Yaygın kullanımı ile özellikle cam üzerinde reklam yapmak isteyenler için etkili bir seçenek olmaktadır. Her şirket için yapılacak olan tasarımlar ile uygulama yapılacağı gibi özellikle bölmelerde kullanımında şeritli ve sade üretimi ile de alanın daha şık görünmesi sağlanabilir.

Kumlama Cam Filmi Avantajları Nelerdir?

  • Şirketler için dışarıdan bakıldığından logo ve diğer bilgilerin verilmesi için etkili olmaktadır.
  • Çalışma alanlarında dışarıdan bakıldığından iç alanın görülmesini engellediğinden daha rahat çalışma alanları oluşturmaktadır.
  • Özel tasarımlar yapılabildiğinden talepleri karşılamaktadır.
  • Kolay uygulanabilir olması ile kısa sürede istenilen alana uygulanmaktadır.

Kumlama Cam Filmi Fiyatları Nedir?

Her model seçeneğinde firmamız usta işçiliği ve kaliteli hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Ofis, işyeri, bölmeler gibi alanlarda kullanım için uygun olan kumlama cam filmi fiyatları konusunda firmamız en uygun fiyat seçeneği ile sizlere yardımcı olmaktadır. Güncel fiyat bilgisi almak isteyenler firmamız ile yapacakları görüşmeler ile daha detaylı bilgiye sahip olabilirler.

Dekoratif Cam Filmi Sayfamızı Linke Tıklayarak Görebilirsiniz