one way vison,delikli folyo,delikli folyo fiyatları,

One Way Vision (Delikli Folyo)

Son dönemlerde oldukça sık kullanılan yöntemlerden biri olan One Way Vision firmamız tarafından da profesyonel olarak verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Usta işçilik ile uygulama yapıldığından daha kaliteli ve kullanışlı sonuçlar elde etmeniz için çalışılmaktadır. Kullanılan birinci sınıf malzemeler ile uzun süre sorunsuz kullanacağınız seçenekleri sizlere sunuyoruz.

One Way Vision Nedir?

0,2mm kalındığında olan yapışkan özelliği bulunan PVC kullanılarak yapılan uygulamaya verilen addır. Bu sayede dışarıdan bakıldığından içerisinin görünmemesi sağlanırken aynı zamanda daha şık bir görünüme sahip olunmasına da yardımcı olunmaktadır. Taleplerinize göre farklı görseller ile hazırlanarak bu şekilde cama yapıştırılması ile kullanıma hazır olarak teslimatı yapılmaktadır.

One Way Vision Çeşitleri Nelerdir?

Çeşit konusunda kullanım alanlarınıza göre farklı özelliklere sahip olan seçimler yapabilirsiniz. Kullanılan malzemeler ile alanda uygulanacak olan one way Vision uygulaması ile daha farklı sonuçlar alabilirsiniz. Dış cephede kullanılması durumunda güneş etkisi nedeni ile yansıtıcı etkiye sahip olan çeşitlerinin kullanılması daha etkili olmaktadır.

One Way Vision Kullanım Alanları

Geniş kullanım alanına sahip olan uygulama özellikle ofis içerisinde kullanılmaktadır. Dış cephe, vitrin, bölmelerde ve kapı gibi alanlarda da kullanımın ile dışarıdan içerisinin görünmesi engellenmiş olunur. Kuaför veya ofis alanlarında çalışma alanının işleyişini yansıtacak şekilde tasarımlar yapılarak bu şekilde görsel veya yazılar ile de uygulaması yapılabilir.

One Way Vision Avantajları Nelerdir?

  • Görsellik yönünde daha şık ve dikkat çekici sonuçlar alınmasını sağlar.
  • Tanıtım veya iş alanında işi tanıtıcı yazılar ile hazırlanması reklam yapılmasına yardımcı olur.
  • Dışarıdan içerisinin görülmesini engellerken içeriden bakıldığında dışarısı rahatlıkla görülebilir.
  • Yapışkanlı olması sayesinde istenildiğinde çıkartılarak farklı uygulamalarda kolaylıkla yapılabilir.

One Way Vision Fiyatları Nedir?

Güvenilir hizmetlerimiz ile kullanım alanlarınıza göre yapılacak uygulamalarda usta işçiliğimiz sayesinde her zaman kaliteli sonuçlar alınmasını sağlıyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile her zaman daha iyisini yapmak adına kendimizi geliştirerek bu yolda hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kullanım alanlarınızda one way uygulamasını kullanmak istediğinizde bu konuda firmamız ile yapacağınız görüşmeler ile one way Vision fiyatları konusunda da detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.